zrob-zadanie.pl - rozwiązywanie zadań przez Internet, pomoc - matematyka, fizyka, chemia

JUŻ WKRÓTCE NOWA WERSJA SERWISU ORAZ KONKURS!!!


rozwiązywanie zadań z matematyki, fizyki, chemii, statystyki i innych przedmiotów

gimnazjum - Matematyka


dodaj to zadanie do obserwowanych

    układ równań z dwiema nie wiadomymi

Zaoferuj swoją pomoc w rozwiązaniu tego zadania

szczegóły zadania
treść Za dwa kilogramy kiwi i trzy kilogramy bananów zapłacono 7,70 zł.Ile kosztuje 1 kg. kiwi, jeżeli 1 kg. bananów jest dwa razy tańszy od 1 kg. kiwi?
termin 26 kwiecień 2009
wymagane objaśnienia TRZEBA TO ROZWIĄZAĆ UKŁADEM RÓWNAŃ Z DWIEMA NIEWIADOMYMI!!
ofert 3
numer (id) 368
dodatkowe informacje


kontakt
Kontakt widoczny dla Użytkowników oferujących swoją pomoc

wyświetleń: 1017

dodano: 25 kwiecień 2009, 22:46






Nowoczesne przeglšdarki AntySpam.pl