zrob-zadanie.pl - rozwiązywanie zadań przez Internet, pomoc - matematyka, fizyka, chemia

JUŻ WKRÓTCE NOWA WERSJA SERWISU ORAZ KONKURS!!!


rozwiązywanie zadań z matematyki, fizyki, chemii, statystyki i innych przedmiotów

         

Pomoc

rozwiej swoje wątpliwości

Jeżeli potrzebujesz pomocy sprawdź poniższą listę pytań i odpowiedzi. Jeśli nie rozwiąże to Twojego problemu możesz skontaktować się z nami pod adresem bok@zrob-zadanie.pl. Odpowiemy na Twój list tak szybko jak to możliwe.


Lista pytań i odpowiedzi

 1. Na jakiej zasadzie działa zrob-zadanie.pl?
 2. Dlaczego nie mogę się zalogować?
 3. Dlaczego muszę się rejestrować?
 4. Zgubiłem moje hasło!
 5. Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować!
 6. Rejestrowałem się kiedyś ale nie mogę się już logować!
 7. Jak mogę zmienić swoje ustawienia?
 8. Jak mogę dodać swoje zadanie?
 9. Co zrobić gdy rozwiążę zadanie?
 10. Czy w serwisie można zwrócić się o pomoc w napisaniu wypracowania?
 11. Czy w serwisie można zwrócić się o pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich?
 12. Jak mogę usunąć swoje konto?
 13. Nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie 1. To proste! Zadanie, z którym masz problem zamieszczasz w Zbiorze Zadań. Ustalasz termin, w którym chcesz otrzymać pomoc w rozwiązaniu Twojego zadania. Inni Użytkownicy, którzy są w stanie rozwiązać Twoje zadanie oferują Ci swoją pomoc. W dowolnym momencie możesz wybrać jedną z ofert. Wybrany przez Ciebie Użytkownik zobowiązany jest rozwiązać Twoje zadanie w podanym przez Ciebie terminie. Następnie powinien skonaktować się z Tobą poprzez e-mail. Dokładny opis działania serwisu opisany jest w zakładce "Jak to działa".
 2. Prawdopodobnie podawany przez Ciebie login i hasło nie pasują do siebie. Sprawdź maila, który został do Ciebie wysłany podczas rejestracji - tam odnajdziesz dane podane przez Ciebie. Jeżeli nadal nie możesz się zalogować - skonaktuj się z Administratorem serwisu.
 3. Aby móc w pełni korzystać z serwisu musisz się zarejestrować. Rejestracja daje Ci możliwość dodawania zadań, rozwiązania ich, wystawiania komentarzy, itp.
 4. Przejdź na stronę logowania i kliknij "Zapomniałem hasła", następnie postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami.
 5. Prawdopodobnie podawany przez Ciebie login i hasło nie pasują do siebie. Jeżeli tak nie jest, Twoje konto nie zostało aktywowane. Aby je aktywować sprawdź maila, który został do Ciebie wysłany podczas rejestracji.
 6. Prawdopodobnie podawany przez Ciebie login i hasło nie pasują do siebie. Jeżeli tak nie jest, Twoje konto mogło zostać dezaktywowane lub usunięte. Skontaktuj się w tej sprawie z Administratorem.
 7. Wszystkie twoje ustawienia są przechowywane w bazie danych. Aby je zmienić przejdź do "Moje konto". To pozwoli ci zmienić wszystkie ustawienia.
 8. Aby dodać zadanie musisz się zalogować. Następnie wybierz odpowiedni zakres, przedmiot i kliknij "Dodaj zadanie w tej kategorii".
 9. Jeśli rozwiążesz zadanie skontaktuj się z Użytkownikiem, który je dodał i umów się co zrobicie dalej.
 10. Możesz poprosić o taką pomoc, lecz zabronione jest pisanie gotowych wypracowań. Pomoc w takich przypadkach polega na punktowym wymienieniu aspektów jakie powinieneś zawrzeć w swojej pracy.
 11. Nie. Dodawanie takich zadań jest zabronione.
 12. Aby usunąć swoje konto Użytkownika napisz list na adres bok@zrob-zadanie.pl i podaj w nim swoją nazwę Użytkownika oraz napisz, że chcesz aby konto zostało usunięte.
 13. Przejdź do działu "Kontakt" i napisz do nas maila. Odpowiemy i jeżeli to potrzebne umieścimy tu Twoje pytanie oraz naszą odpowiedź na nie.Nowoczesne przeglšdarki AntySpam.pl