zrob-zadanie.pl - rozwiązywanie zadań przez Internet, pomoc - matematyka, fizyka, chemia

JUŻ WKRÓTCE NOWA WERSJA SERWISU ORAZ KONKURS!!!


rozwiązywanie zadań z matematyki, fizyki, chemii, statystyki i innych przedmiotów

         

Jak to działa?

Jak działa zrob-zadanie.plRejestracja

Aby mieć pełny dostęp do wszystkich opcji zawartych w serwisie musisz założyć swoje konto Użytkownika. Rejestracja jest całkowicie darmowa i trwa dosłownie chwilkę. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola w zakładce "Rejestracja" i kliknąć "Zarejestruj". Na podany podczas rejestracji adres email zostaje wysłany link zawierający kod aktywacyjny. Po kliknięciu w niego możesz już się logować i swobodnie korzystać ze wszystkich opcji serwisu.

Moje konto

W zakładce "Moje konto" możesz sprawdzić, jakie zadania zostały przez Ciebie dodane czy jakie obserwujesz. Możesz również wybrać ofertę pomocy do Twojego zadania, sprawdzić swoje komentarze, wystawić komentarz innemu Użytkownikowi, zmienić swoje hasło i email w serwisie.

Dodawanie zadań

Opcja ta dostępna jest dla zalogowanych Użytkowników. Aby dodać zadanie wybierz zakres wiedzy - gimnazjum, szkoła średnia, studia, inne. Następnie musisz wybrać przedmiot, z którym Twoje zadanie jest związane. Jeśli na liście nie ma przedmiotu, który Cię interesuje skorzystaj z opcji "Dodaj przedmiot". Po wybraniu przedmiotu zostaniesz przekierowany na stronę z zadaniami dodanymi w wybranej przez Ciebie kategorii. Wybierz opcję "dodaj zadanie w tej kategorii". W kolejnym kroku musisz wypełnić wymagane pola. Kliknij przycisk "dodaj zadanie". Na ekranie pojawi się link do Twojego zadania.

Rozwiązywanie zadań

Jeśli chcesz pomóc rozwiązać zadanie musisz być zalogowanym Użytkownikiem serwisu zrob-zadanie.pl. Aby rozwiązać zadanie zamieszczone w serwisie wybierz zakres, przedmiot i kliknij na zadanie które Cię interesuje. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki - w tym wypadku musisz podać temat lub treść zadania (dane te nie muszą być kompletne). Następnie po kliknięciu "zaoferuj swoją pomoc" Twoja oferta zostaje automatycznie wysłana mailem osobie, która wystawiła to zadanie. Jeśli osoba ta zdecyduje się skorzystać z Twojej pomocy powinna napisać do Ciebie maila. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozwiązania zadania konsultujecie ze sobą za pośrednictwem maila. Jeśli rozwiązanie zadania dotarło do Ciebie w terminie, było odpowiednio wyjaśnione możesz wtedy wystawić rozwiązującemu komentarz pozytywny, w przeciwnym wypadku komentarz negatywny. Jeśli natomiast zadanie zostało rozwiązane poprawnie, lecz brakowało np. kompletnych objaśnień możesz wystawić komentarz neutralny.Nowoczesne przeglšdarki AntySpam.pl